top of page

Trening siłowy jest dobry na wszystko!

Zaktualizowano: 21 paź 2021

Trening siłowy

Z założenia trening siłowy ma na celu stopniowe obciążanie Twojego układu mięśniowego, kostnego i neurologicznego, aby osiągnąć wyznaczony cel.Trening siłowy jest dobry na wszystko!

Stanowi podstawę mojego planu treningowego.

Dzięki niemu schudniesz, wyrzeźbisz sylwetkę, zbudujesz wytrzymałość siłową, ale również możesz poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną.

Ujmując to prosto, jest doskonałym sposobem na pozbycie się "boczków", jak i ujędrnić pośladki, wzmocnić ramiona oraz smuklejsze nogi!


Ćwiczenia na każdym z moich treningów są funkcjonalne i kompleksowe na całe ciało. Dzięki temu budujemy balans mięśniowy, a co za tym idzie poprawia nam się mobilność.


Co kocham najbardziej: ciało staje się lekkie i czujemy w nim coraz większą wolność.

Przygotowane przeze mnie treningi nie przeciążają, a wręcz mają na celu dodawać energii abyśmy mogli ją spożytkować w innych sferach życia.

Trening wzmacnia Twoje kości i koryguje postawę.


Dlaczego nasz trening siłowy z kettlebell?

Możesz go wykonać dosłownie wszędzie, i dowolnie wybranym przez Ciebie czasie.

Potrzebujesz Kettlebell + telefon/komputer

Uwielbiam, kiedy moi podopieczni ćwiczą ze mną w parku, w lesie lub w domu z innymi członkami rodziny, nawet z psem lub kotem. Trening jest idealny zarówno dla kobiety i mężczyzny, poczynając od nastolatków i kończąc na seniorach. Indywidualnie zmienia się po prostu ciężar.


Zdarza się, że kettlebell zabierany jest na wakacje i wypady weekendowe. Spróbuj zacząć dzień na urlopie od tego treningu! Twój pozytywne nastawienie wzrośnie, mózg zresetuje i poczujesz niesamowitą dawkę energii.


Nasz treningi z kettlebell polegają na zaangażowaniu mięśni całego ciała na jednym treningu. Takie podejście mocniej niż inne rodzaje treningu obciąża CUN (centralny układ nerwowy), dlatego powinien być wykonywany maksymalnie 3 razy w tygodniu z 1 dniową przerwą pomiędzy jednostkami treningowymi. W powyższym treningu dominują wielostawowe ćwiczenia, przy których pracuje wiele grup mięśniowych (np. przysiady, martwe ciągi).


102 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page