top of page

WITAJ

P6250332_edited_edited_edited.jpg

Nazywam się Izabela Kin

Urodziłam się w Polsce i od czasów szkoły podstawowej uprawiałam sporty/gry zespołowe, tj. koszykówka, siatkówka. Miałam predyspozycje lekkoatletyczne, ale nie pałałam entuzjazmem do ich rozwijania.


Moja miłość do sportu i aktywności fizycznej nie była „miłością od pierwszego wejrzenia”. Jako nastolatka po prostu chciałam BYĆ SZCZUPŁA i zaczęłam biegać oraz chodzić na aerobik.
 

Bieganie wtedy to była zmora, ale na szczęście aerobik skradł moje SERCE! Od 15stego roku życia stał się moją codziennością. Tą pasję kultywowałam, aż do studiów. Po wyjeździe do Szczecina (gdzie studiowałam na Politechnice Szczecińskiej) zostałam certyfikowaną instruktorką fitness i równolegle do tego rywalizowałam w aerobiku sportowym, reprezentując Politechnikę Szczecińską przez 5 lat.

W 2006 Jako informatyk wyjechałam do USA na 3 lata i kontynuowałam swój rozwój w Fitnessie. Tam szkoliłam się z AFAA (Aerobic and Fitness Association of America) i poznałam najbardziej szaloną formę fitnessu - ZUMBA.

W 2009 zostałam szkoleniowcem i wprowadziłam Zumba Fitness do Polski.
Do dnia dzisiejszego prowadzę szkolenia w wielu krajach na całym świecie (Europa, Środkowego Wschodu, Ameryka Płn i Poł, Afryka). Ostatnie 12 lat podróżowałam prawie w każdy weekend, spędziłam ponad 10 000 godzin szkoląc kilka tysięcy Instruktorów w zakresie ruchu, treningów, fitnessu, tańca, coachingu i relacji z klientem.

 

Prowadziłam szkolenia i prezentowałam na wielu konwencjach oraz targach fitness, m.in. Konwencja oraz Akademiach Zumba Fitness w Orlando (co roku od 2010-20), Los Angeles (2012), Londynie (2012), Francji (2011), Targach Fitness Eu4ya (2010-17), Go Active Show w Polsce (2020), FIBO w Niemczech (2008).

 

Dla Zumba Fitness nagrałam materiały edukacyjne dla instruktorów, m.in. szkolenie on-line Zumba Core, płytę edukacyjną programu Zumba Toning Vol. 8 i Vol. 9 oraz wiele materiałów edukacyjnych on-line Zumba Sentao, Zumba Toning I Zumba Kids.

 

W 2012 roku zaprosiłam do Polski samego kreatora Zumba Fitness Beto Alberto Perez i zorganizowaliśmy wydarzenie z jego udziałem w Warszawie.

 

Kooperowałam z magazynem "Shape" (2015), dla której nagrałam płytę z treningiem Zumba Fitness i Zumba Toning, "Be Active" (2018) tworząc trening na podstawie elementów treningu Strong Nation™ oraz "Woman’s Health" (2018) nagrywając trening dostępny on-line STRONG30.

W 2018 roku prezentowałam program Strong Nation™ podczas "Be Active Tour" Ewy Chodakowskiej. 

 

Jestem kookreatorem (2015) programu STRONG Nation™ (znajdziecie moje nazwisko w podręczniku), prowadzę szkolenia kontynuujące rozwój instruktorów STRONG Nation™, tzw. SYNC LAB, gdzie instruktor rozwija swoją technikę. Jestem miłośniczką następujących form ruchu: STRONG Nation™, Zumba Fitness, CrossFit, Body Art Extreme i Animal Flow i Kettlebell. Uwielbiam tworzyć własne treningi Kettlebell Flow.

 

Prowadzenie szkoleń to móje główne zajęcie, ale na co dzień jestem praktykiem. Od wielu lat prowadzę treningi grupowe oraz treningi personalne i przez 3 lata wspierałam prowadzenie Studia Zumba Z-Studio w Poznaniu.

bottom of page