top of page

Zostań Instruktorem Strong Nation

Zostań Instruktorem treningu o wysokiej intensywności STRONG Nation™

Zacznij od siebie, inspiruj innych.

Poniżej znajdziesz link do rejestracji na szkolenie. Link przekieruje Cię na stronę strongnation.com, gdzie należy dokonać płatności.

Szkolenia w języku polskim

Szkolenia w języku angielskim

Czym jest STRONG Nation™?

To nowatorskie podejście do wysiłku fizycznego. Dzięki STRONG Nation™ przekraczasz swoje granice, a Twoje wyrzeźbione ciało jest tego przykładem. STRONG Nation™ polega na zsynchronizowaniu ruchu i muzyki – każdy bit odpowiada kolejnemu burpee, squatom czy wyskokom. Zajęcia łączą trening siłowy, plyometryczny, funkcjonalny i cardio, spalając kalorie i wzmacniając ciało. STRONG Nation™ do tworzenia treningu wykorzystuje inżynierię odwrotną, czyli najpierw tworzymy kompleksowy trening, a następnie dostosowujemy do niego muzykę, synchronizując każdy ruch z bitem, to podejście jest prawdziwą rewolucją w fitnessie. Muzyka zwiększa zaangażowanie i motywuje aż do ostatniego powtórzenia – a nawet dalej, dzięki czemu uczestnicy przekraczają swoje granice i osiągają rezultaty w jeszcze szybszym tempie. Efekty widoczne są już po 3 miesiącach.

Szkolenie prężnie rozwijającego się programu STRONG Nation™ dostarczy Tobie niezbędną wiedzę, praktykę oraz kompletne rozwiązania do tego, aby zostać instruktorem, a jako członkowi społeczności SYNC zapewni comiesięczny rozwój oraz narzędzia niezbędne do działania i promocji jako instruktor.

Group_63.png
Mask_Group_24.png
Group_62.png
Mask_Group_21.png
pompka.jpg

STRONG Nation™ jest programem zorientowanym na rezultaty, działa skutecznie w zawrotnym tempie.

SzkoleniaStrongNationRezultaty
bottom of page