top of page

Zumba Wear i Strong ID dla mnie to nie tylko odzież, ale również styl życia.

Uwielbiam aktywny wypoczynek, a zdrowie i aktywność należą do mych życiowych priorytetów.

Dodatkowo kreatywność marki nie pozwoliła mi się znudzić już przez 12 lat, a ich wzory i kolory wprowadzają mnóstwo dodatkowej energii do każdego mojego aktywnego dnia.

silcare1_edited_edited_edited.jpg
ZW.jpeg
Zumba Wear - odzież w stylu athleisure

Dla stylu athleisure charakterystyczne są takie elementy odzieży jak luźne i zwężane ku dołowi dresy, kolorowe legginsy, bluzy typu hoodies czy kurtki puchowe, pikowane kamizelki i bomberki w żywej i mocno jaskrawej kolorystyce. Na stronie znajduje się mnóstwo ciekawych elementów odzieży, dodatków czy obuwia, dzięki którym można dowolnie eksperymentować ze stylizacjami, które będą nie tylko niezwykle wygodne, ale i efektownie prezentujące się, zarówno w parku, jak i kawiarni czy na bieżni lub siłowni.
P6250749.JPG
STRONG ID to odzież sportowa klasy premium, jednej z wiodących marek fitness w USA, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Odzież STRONG ID powstała z myślą o osobach aktywnych, pełnych pasji do sportu, wszelkiego rodzaju aktywności i zdrowego stylu życia. Nieważne, czy jesteś zawodowcem, pasjonatem konkretnej dyscypliny sportowej, treningów w plenerze, czy też w siłowni lub na sali fitness. Dla nas ważne jest to, że podczas każdej aktywności chcesz się czuć swobodnie, pewnie i w pełni komfortowo, a od odzieży sportowej wymagasz maksymalnego wsparcia.
P6250748_edited.jpg
bottom of page